Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
Bossie:
Tue May 09, 2017 8:49 pm
Bossie: Hulubulo hvor er i henne?
Tue May 09, 2017 8:49 pm
=A41=Burner: Hei
Thu Sep 15, 2016 11:30 pm
LUKE: wher can i download bhd
Mon Sep 05, 2016 4:37 am
LUKE: hello wher can i down load bhd
Mon Sep 05, 2016 4:37 am
LUKE: hvor finner jeg downlods
Mon Sep 05, 2016 4:36 am
Nikolai542: Hvis der er problemer med at joine server i BFH. SÄ skal man bare gÞre fÞlgende: Alle *.cab filer i mappen D:OriginOrigin GamesBFH\__Installer directx edist kan med fordel slettes. DernÊst skal filen BFHWebhelper.exe slettes fra mappen: D:OriginOrigin GamesBFH Til [censored] laves en repair i Origin. Vupti, og sÄ kan du joine server i BFH.
Wed May 11, 2016 6:02 am
Nikolai542: Til BF Spillere
Wed May 11, 2016 6:02 am
LUKE: hello all
Sun Feb 07, 2016 4:21 am
viking1:
Sat Feb 06, 2016 5:18 am
viking1: Where is the server?
Mon Jan 04, 2016 3:48 am
viking1: Happy new year to you all
Sat Jan 02, 2016 4:55 am
Hunt: Happy new year!!!
Fri Jan 01, 2016 1:14 am
Kirk: come and play
Fri Nov 20, 2015 5:44 am
Charlie: Hov sÄ vandt man lige 4 maps i trÊk til aften
Fri Jul 03, 2015 6:26 am
JAGGER: He he he Hunt... Det er osse fedt du kommer og spiller med os, vi prÞver og hygge os vÊr afen sÄ godt vi kan...
Sat Jun 20, 2015 4:08 am
Hunt: MÄ indrÞmme at jeg syntes at i er nogle hyggelige nogen at spille med. der er altid en god stemning pÄ jeres server.
Thu Jun 18, 2015 1:55 am
SorteRose: sorry missede BFH trĂŠningen i tirsdags.
Thu May 14, 2015 4:46 am
ThaThing: det var vores server som mistede nettet, den var oppe igen 5 min efter
Fri May 01, 2015 8:40 am
SorteRose: Jeg blev smidt af <21:37:32> Failed to connect to server . Ses pÄ tirsdag
Fri May 01, 2015 5:39 am
SorteRose: Tak for BF.H trÊningen i gÄr aftes. Det var hyggeligt.
Thu Apr 23, 2015 2:37 am
RaamSES: looool
Mon Apr 06, 2015 6:09 am
ThaThing: starte med at komme pÄ ts, ogsÄ kan jeg eller en af de andre staff medlemmer forklare lidt om det hele
Mon Apr 06, 2015 6:03 am
RaamSES: hvad skal man gÞre for at komme pÄ som trialmember??
Mon Apr 06, 2015 5:50 am
ThaThing: Men ellers er du velkommen pÄ teamspeak, og tage et spil eller 2 med dem ^^
Thu Apr 02, 2015 10:39 am
1  2  3  4  5  6  7  8  9

Page 1 / 11      Next