Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
Tomle: hi og høpp alle Tomlis miss you all smask
Thu Aug 02, 2012 2:36 am
Kill4youtm: Tak til jagger for alle Signatures
Tue Jul 31, 2012 11:15 pm
Shadow: hvad problemer er det du har måske vi kan hjælpe dig med og løse dem
Mon Jul 30, 2012 6:28 am
Dixxi_25: Davsens allesammen jeg har nogle problemer med at få min pc startet så jeg kommer nok ikke på foreløbig
Mon Jul 30, 2012 2:45 am
Blood: Så starter OL snart. Det bliver nice
Sat Jul 28, 2012 4:32 am
JAGGER: Har lige et møde i aften i Staff kl. 20:00 MEN er klar til noget gaming efter det !!!
Mon Jul 23, 2012 9:12 pm
Blood: Kommer på imorgen søndag. Er alt for kvæstet her til aften
Sun Jul 22, 2012 6:17 am
Shadow: ja vi er klar i aften til og game
Sun Jul 22, 2012 1:58 am
=A41=Smeden: nøj jeg glæder mig til at komme hjem til min computer
Sat Jul 21, 2012 11:48 pm
pinky: hejsa allesammen skal vi lege iaften jeg er på fra kl.20.00
Sat Jul 21, 2012 8:25 pm
Nico: Godmorgen til alle i A41
Thu Jul 19, 2012 2:23 pm
JAGGER: Hejsa og i lige måde Desert !
Wed Jul 18, 2012 4:32 pm
Charlie: ? ? ? På en grøn, grøn, grøn, grøn bakke bakketop…
Wed Jul 18, 2012 12:06 am
Charlie: Det ser godt ud
Tue Jul 17, 2012 10:10 pm
Oprdesert: Heisan og god sommer
Tue Jul 17, 2012 6:20 pm
digtokiller: Hejsa
Tue Jul 17, 2012 7:52 am
Blood: Wee!!!
Tue Jul 17, 2012 7:14 am
ThaThing: test
Sat Jul 14, 2012 6:39 am
shadow: arbejd soop og dut
Fri Jul 13, 2012 1:28 am
shadow: godmogen arbejde arbejde
Fri Jul 13, 2012 1:27 am
OurScripts.net: Thank You for trying this out!
Mon Dec 06, 2004 6:00 pm
3  4  5  6  7  8  9  10  11

Previous      Page 11 / 11