Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
Hunter: Hi all!!!Gaming tonight??
Sat Apr 12, 2014 11:03 pm
JAGGER: Hey Hunter... Look at your FB...
Thu Apr 10, 2014 9:13 pm
Hunter: Yo Wanted:)
Thu Apr 10, 2014 8:14 pm
wAnteD: heey huuntii
Sun Apr 06, 2014 11:30 pm
Hunter: Hi allez
Tue Apr 01, 2014 4:17 am
sTiTcH: [censored] fedt zipet
Mon Mar 31, 2014 6:42 am
Zipet: meget godt lavet remake af bf2 trailer i bf4 [URL]
Sun Mar 30, 2014 9:20 pm
Hunter: god morgon
Thu Mar 27, 2014 4:40 pm
=A41=Smeden: Dem der er tilmeldt kampen mod =DEF= Tjek forum
Sat Mar 22, 2014 5:14 am
sTiTcH: Møs til folket
Wed Mar 19, 2014 7:54 am
Zipet: BF4 delen må meget gerne stramme lidt op ang Signs til trænings afterne det for sløvt at se kun 5 har signet. Stram op!
Wed Feb 12, 2014 2:47 am
=A41=Smeden: jamen når folk ikke gidder træning idag, så vil jeg se noget tv.
Fri Jan 31, 2014 4:03 am
=A41=Smeden: Jeg vil gerne lige minde A41 bf4 spillere om at der er træning i aften, og i SKAL melde jer til eller fra.
Wed Jan 08, 2014 12:59 am
Zipet: BF4 delen vil måske tjekke denne post ud netop updateret [URL]
Sun Jan 05, 2014 2:01 am
=A41=Smeden: Godt nytår alle sammen, Nu vil Smeden og Sue hoppe i seng.
Wed Jan 01, 2014 12:32 pm
Zipet: Godt nytår!
Wed Jan 01, 2014 9:11 am
Nico: Kan i had et God Nyt Ã…r i A41
Tue Dec 31, 2013 11:57 pm
djeppee: Lol
Fri Dec 27, 2013 7:37 am
Zipet: Et lille billede af Smeden når han ser Sopp i G-streng [URL]
Fri Dec 27, 2013 7:29 am
Zipet: Glædelig jul til jer alle. i må have en Kanon aften =D
Tue Dec 24, 2013 8:30 pm
Zipet: det er bare 10/4 the thing. der var bare nogle tumper på serveren igår ^^
Tue Dec 24, 2013 8:30 pm
dr_death: Merry christmas to all of u !!
Tue Dec 24, 2013 7:41 pm
ThaThing: Zipet, hvis der er nogle problemer eller ander mens jeg er på, kan jeg klare de fleste ting, da jeg har fuld adgang til serverene, så bare kom og hiv fat i mig
Tue Dec 24, 2013 6:52 pm
Zipet: WTB aktiv admin for bf4!
Tue Dec 24, 2013 5:30 am
Seagull: I må da ha en God Jul
Tue Dec 24, 2013 12:19 am
1  2  3  4  5  6  7  8  9

Previous      Page 3 / 11      Next