Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
Nico: Hej All i A41
Sat Jul 13, 2013 5:24 am
Blood: Stemmer på Fabse skal ind igen ihvertfald
Sun Jun 02, 2013 11:07 am
ThaThing: wak wak wak faber, husk nu du stadig er i tryout :p
Sat Jun 01, 2013 7:55 pm
FaBeR: Så kan det sku være man kan holde ud og sidde på TS de næste dage xD
Sat Jun 01, 2013 6:56 pm
JAGGER: Bare helt i orden Da Dut !
Sat Jun 01, 2013 9:03 am
ThaThing: Jeg kommer nok ej på de næste par dage da jeg tager et smut ned til de gamle
Fri May 31, 2013 9:40 pm
JAGGER: Selv tak Nico...
Sun May 26, 2013 12:03 am
Nico: Tak for dig hilser jeg har fåde fra hjer i All For One
Fri May 24, 2013 3:50 am
Winther: [URL] her kirk
Wed May 15, 2013 4:52 am
Kirk: Kan nogen give mig nogle ip'er til diverse servere... jeg trykkede sku forkert på pingeren
Wed May 15, 2013 3:07 am
Charlie: y0 nico
Thu May 09, 2013 5:58 pm
JAGGER: Hey Nico...
Thu May 09, 2013 3:14 am
Nico: Hej All i A41
Wed May 08, 2013 11:25 pm
dr_death: Grattis till vinsten mot Slovenien, go Danmark !!!
Wed May 08, 2013 2:22 am
Tomle: donald
Sun May 05, 2013 2:33 am
Tomle: polly
Fri May 03, 2013 3:36 am
stodderDK: goodmorning:)
Sat Apr 27, 2013 7:30 pm
Tomle: heloooooooooooooooooo ooo
Fri Apr 26, 2013 10:35 pm
Tomle: heloooooo
Thu Apr 25, 2013 9:15 pm
anarkin: hi m8
Mon Apr 15, 2013 6:04 am
dr_death: y0 y0 y0
Tue Apr 09, 2013 12:02 am
wAnteD: you to dr death long time no seen ?
Mon Apr 01, 2013 12:17 am
dr_death: Happy easter all
Sat Mar 30, 2013 1:40 am
ThaThing: ye..
Thu Mar 28, 2013 7:39 am
anarkin: hacker igen ?
Thu Mar 28, 2013 7:33 am
1  2  3  4  5  6  7  8  9

Previous      Page 5 / 11      Next