Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
RiessDK: Kunne godt bruge hjælp til css-html
Tue Feb 12, 2013 9:02 pm
dr_death: Good morning
Tue Feb 12, 2013 7:57 pm
Timon: god morgen drenge og piger
Sun Feb 10, 2013 8:13 pm
anarkin: god morgon =)
Sat Feb 09, 2013 7:42 pm
dr_death: Good Morning all
Mon Feb 04, 2013 5:04 pm
=A41=Smeden: Kamp iaften! vi mangler 2 spillere...meld jer på hvis i kan.
Sun Feb 03, 2013 10:16 pm
dr_death: Nice work m8
Sat Feb 02, 2013 1:01 am
ThaThing: at the moment yes, but it's comming online again tonight, our main server has fried it's motherboard, so untill we get that changed the server will only be online in the evening
Sat Feb 02, 2013 12:53 am
dr_death: BHD server down ?
Sat Feb 02, 2013 12:47 am
anarkin: go kamp igår
Fri Feb 01, 2013 7:32 pm
RiessDK: beklager mit like, hvor lidt for hurtigt til at trykke! :/
Fri Feb 01, 2013 7:31 pm
dr_death: Sorry, cant do training 2day, family business
Fri Feb 01, 2013 3:59 am
RiessDK: [URL]
Fri Feb 01, 2013 1:29 am
sTiTcH: vi kører på den gamle ?
Wed Jan 30, 2013 5:05 am
RiessDK: Jeg er bannede fra TS ... hvorfor?
Wed Jan 30, 2013 3:10 am
=A41=Smeden: der skulle gerner være nogle der er ved at få det op og køre igen.
Wed Jan 30, 2013 2:00 am
dr_death: Where is the BHD server ?
Wed Jan 30, 2013 1:04 am
sTiTcH: Ja det godt du. hej !
Mon Jan 28, 2013 7:09 am
=A41=Smeden: Husk der skal betales for julefrokost !
Sat Jan 26, 2013 1:08 am
djeppee: Jaaa
Fri Jan 25, 2013 9:22 pm
sTiTcH: JOOO !
Fri Jan 25, 2013 9:01 pm
djeppee: er der ikke nogen der vil snakke med mig på ts?
Fri Jan 25, 2013 8:22 pm
LittleSis: Halloooo ?
Fri Jan 25, 2013 4:38 am
dr_death: Morning
Tue Jan 22, 2013 5:47 pm
Charlie: Godmorgen
Tue Jan 22, 2013 3:57 pm
3  4  5  6  7  8  9  10  11

Previous      Page 7 / 11      Next