Home
 Forums
 Profile
 Your Account
 Members List
 Shout Box
 Guides
 Recent Topics
 About =A41=
 =A41= Info
 =A41= Rules
 Tryout Rules
 Teamspeak Rules
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Battlefield 4
 Info
 Rules
 Leaderboard
 Server Stats BF4 #1
 Server Stats BF4 #2
 Black Hawk Down
 Info
 Rules
 Server Stats
 Dayz
 Member Rules
 Server Rules
 vWar
 News
 Wars
 Next Actions
 Stats
 =A41= Members
 Clan Wars
 Join =A41=
 Challenge =A41=
 Your Profile
 Calendar

IP: ts3.swifthosting.dk
Port: 12171

 

Search Box
      
  


Shout Box History
Smileyfckdk: 80.62.149.29 :17480 til den nye ts
Sun Nov 04, 2012 2:47 am
Shadow: det hele gik ned i dag og alt fik ny ip fejlen var hos min internet udbyder
Sun Nov 04, 2012 1:27 am
ebbe0467: hvad skete der med ts'en
Sat Nov 03, 2012 10:24 pm
Jazk123: Godmorgen
Wed Oct 31, 2012 6:20 pm
Winther: Jamen farvel Nutji !
Mon Oct 29, 2012 8:21 am
FaBeR: LORTE TS !!
Mon Oct 29, 2012 6:13 am
sTiTcH: SKER DER !
Mon Oct 29, 2012 6:09 am
Nafets: ved ikke om jeg når ind og spiller i aften da vi har gæster
Sat Oct 27, 2012 4:37 am
Kirk: gODMORGEN OG GOD SØNDAG TIL JER ALLEZ
Sun Oct 21, 2012 9:22 pm
ThaThing: Ja så nu skal i ikke lave news mere det gør den selv for jeg nu hvor i begge har monster problemer med det og også til tider glemmer at lave dem...
Sun Oct 21, 2012 1:46 am
Charlie: Herre nice duuut
Sat Oct 20, 2012 11:33 pm
wAnteD: Rigtig fedt lavet thadut!!! Good work!
Sat Oct 20, 2012 8:59 pm
ThaThing: øæå ?
Sat Oct 20, 2012 2:49 pm
ThaThing: æøå ?
Sat Oct 20, 2012 1:32 pm
Kjaer1337: BF3 Forever <3
Tue Oct 16, 2012 10:30 pm
wAnteD: lad os gi den gas på bhd serveren i aften kom frisk
Thu Sep 27, 2012 2:19 am
Charlie: Det søndag, og vi skal spille en helvede masse BHD idag ikk' ?
Sun Sep 23, 2012 10:51 pm
Shadow: kom på og game i dag piger
Sun Sep 23, 2012 2:59 am
Verbal_kint: u have mail thathing
Sat Sep 22, 2012 6:50 am
wAnteD: and im still sick
Fri Sep 21, 2012 8:12 pm
Tomle: Freddan
Fri Sep 21, 2012 6:40 pm
Verbal_kint: Thing u got mail m8 :-9
Wed Sep 19, 2012 11:47 pm
Tomle: Mornings
Wed Sep 19, 2012 4:22 pm
Charlie: i herre sværer og få fat i !
Wed Sep 19, 2012 2:34 am
FaBeR: Verbal, most at evenings we play bhd Charlie, vi er praktisktaget altid på teamspeak ^^
Wed Sep 19, 2012 12:56 am
3  4  5  6  7  8  9  10  11

Previous      Page 9 / 11      Next